Kuidas saada kaunis jume?
Kuidas saada kaunis jume?

Kuidas olla päevitunud aastaringselt? 

Isepruunistajatega on lihtne saavutada kuldne päevitus ilma UV-kahjustuseta. Kauni jume saamiseks ei pea sa soojale maale sõitma, sest tänu spetsiaalsetele koostisosadele on tooted kohese isepruunistava toimega ning annavad nahale ühtlase professionaalse päevituse. Päikesekreemidega päevitades päikese käes tuleks alati kasutada UV kaitsega kreeme.

Ettevalmistus

Kasuta head kehakoorijat, et saada lahti surnud nahast, kuivadest laikudest ja kõigest muust, kuhu päevitus võib kinni jääda. Pööra erilist tähelepanu keerulistele piirkondadele nagu küünarnukid, põlved, pahkluud ja kael.

Kreemita nahka pigem eelmisel õhtul, mitte vahetult enne päevitamist. See võimaldab tootel korralikult nahka imenduda ja ka kuivade piirkondadega võluväel võidelda. Kõige paremini sobib niisutamiseks Aloe Veral põhinev toode.

Ära vahata vahetult enne päevitamist. See avab naha poorid ning tulemus jääb täpiline ja ebaühtlane.

Eemalda meik, parfüüm ja deodorandid, et päevitamiseks oleks puhas põhi.

Veendu, et kasutad oma nahatüübi jaoks sobivat toodet. Kui nahk on pigem kuivapoolne, kasuta vahu asemel kreemi, sest see niisutab nahka maksimaalselt ning jätab naha siledaks.

Määri juuksepiirile ja kulmudele vaseliini või palsamilaadset toodet, et luua päevitusele barjäär.

Päevitamine

Nägu päevitades sega hulka näokreemi, et saada veidi nõrgema tooniga tulemus, see vähendab ka ärrituste tekkimise tõenäosust.

Kui oled algaja päevitaja, vali alati vahutoode. Seda on lihtsam peale kanda ning sa näed täpselt, kuhu toodet määrid. Nii saab ühtlasema tulemuse.

Päevitades kasuta alati lateksist kinnast või labakut. Roostetanud peopesad ei ole kunagi lahe vaatepilt!

Kõige lõpus kasuta vatipatju, et kanda päevitus käeselgadele. See aitab peale kandmist hoida ühtlasemana ning sul on lihtne veenduda, et katad kõik keerulised kohad ilma, et toode satuks peopesadele.

Kui pead kohe riided selga panema, vali pigem tumedad ja lohvakad riided, et peita võimalikku määrdumist. Kuid püüa alati enne riietumist vähemalt 15 minutit kuivada ja lasta päevitusel nahka imenduda!

Kui oled kaunilt päevitunud ja särav, jätka regulaarse naha niisutamisega, et jume säiliks võimalikult kaua. Vali järkrägulise päevitusega kehaniisutaja, mis aitab jumel püsida.

Kahjukontroll

Kui ärkad ja näed laigulist, triibulist päevitust, ära muretse. Kõik ei ole veel kadunud. Mine koorimiskinda või nuustikuga pika kuuma dušši alla ja seejärel niisuta kreemiga. Korda, kui peale esimest katset ei ole nahk päris laiguvaba.

Kui ainuke võimalus on päevitus täielikult eemaldada, sega sidrunimahla väikese kogusega söögisoodaga ja immuta sellega nahka. Lase sellel 5 minutit toimida ja seejärel loputa. See peaks eemaldama kõik päevitusejäljed.

Soovitatud tooted:

Shine Brown kreem

Tanning Mist 

Byrokko Päikesekaitsekreem SPF 25