Kohaletoimetamine

Tarneaeg ja postitus

Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib BeautyPlanet.ee tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele 2 tööpäeva jooksul.

E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Sunvista OÜ pangakontole.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

BeautyPlanet.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida BeautyPlanet.ee ei saanud mõjutada ega ette näha.

Kauba toimetame kohale kasutades Itella SmartPosti ja Omniva pakiteenust. Itella SmartPosti pakiautomaadi teenus üle Eesti hinnaga 2,99 €. Soome saatmine on 11 €. Valides Itella SmartPosti teenuse, valige pakiautomaadi asukoht, kuhu pakki soovite saada. Omniva teenus hinnaga 3,89 €. Soome saatmine on 11 €. Tellimus toimetatakse kohale tähtmaksikirjana. Kui kaup on kohale jõudnud, väljastab postiasutus vastava teate. Pakk viiakse lähimasse postkontorisse ning sealt tuleb see ise ära otsida.

Ostes meilt kaupa summas üle 39 € on kohaletoimetamine Eesti Vabariigi piires postiteenuste Itella Smart Posti või Omniva kaudu täiesti tasuta* Rahvusvaheline saadetis on neile kes soovivad oma tellimuse toimetamist väljaspool Eestit asuvale aadressile. Transporditeenuse täpne hind sõltub asukohariigist. Palun saatke oma tellimus koos aadressiga e-posti aadressile info@beautyplanet.ee. See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaScripti kasutamine olema lubatud, misjärel saadame Teile postikulude pakkumise ja pärast teie heakskiitu arve kogu summale. Välismaale tellides tuleb tasuda 100% summast enne kauba teele panemist. Võimalikud sihtriigis rakenduvad tolli- või muud maksud tuleb tasuda tellijal.