KKK

Kas Beauty Planetist tellimiseks pean omama  kontot?

Ei pea, tellida saad ka kontot omamata. Sinu enda Beauty Planet konto annab Sulle lisavõimaluse näha oma ostude ajalugu, muuta seadeid ning saada Beauty Planet püsiklientidele mõeldud sooduspakkumisi.

Kas ma saan oma tellimust muuta, kui ma olen juba ära maksnud?

Juhul kui märkasid tellimuses viga, on Sul võimalus oma tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks helista Beauty Planet klienditeeninduse telefonil 537 376 23 või kirjuta sellest e-posti aadressile info@beautyplanet.ee

Toote juures on tekst “läbimüüdud”. Kas nimetatud toodet ei tulegi enam müüki?

Mitmed populaarsed tooted saavad kiiresti laost otsa. Anname endast parima, et väljamüüdud tooteid juurde hankida ja tagasi müüki panna. Palun anna meile teada, kui Sind huvitab mõni kindel toode. Kui see tagasi lattu jõuab, siis anname Sulle sellest kohe märku.

Kui kiiresti Beauty Planet tellitud toote minuni toimetab?

Omniva või Itella SmartPOST pakiautomaati tellitud toote kohaletoimetamine on 2,99 eurot ning tasuta ostudele alates 39 eurost ning toode jõuab Sinuni 1-3 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest.

Postkontorisse tellitud toote kohaletoimetamine maksab Sulle 3,89 eurot ning võtab keskmiselt 3 tööpäeva alates tellimuse kinnituse saamisest.

Võimalus on ka tootele ise järgi tulla kokkuleppel. Võta ühendust e-maili aadressil info@beautyplanet.ee

Kui suur on toote tellimise postikulu?

Omniva või Itella SmartPOST pakiautomaati tellitud toote kohaletoimetamine on tasuta ostudele alates 39 eurost.  Postkontorisse tellitud toote kohaletoimetamine maksab Sulle 3,89 eurot.

Kauba tagastamine

Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastusõigus. Tagastusõigus on seatud tagama, et saadud kaup vastaks tellitule. Õigusaktidest tulenevalt peab tagastatav kaup olema avamata, kasutamata ja originaalpakendis. Detailsemat infot tagastusõiguse kohta leiab müügitingimuste peatükis “Tagastamisõigus”. Antud piirangud ei kehti puudustega kauba kohta. Puudustega kauba käsitlemise kord on välja todud müügitingimuste peatükis “Pretensioonid”.

 

Elan väljaspool Eestit aga soovin Beauty Planetist tooteid tellida. Kas saadate pakke ka välisriikidesse?

Ikka. Võta ühendust e-maili aadressil info@beautyplanet.ee